Select Page

Wprowadzone w 2008 roku oprogramowanie PokerStars do pobrania na komputery Mac spełnia wszelkie oczekiwania, jakie można stawiać największemu na świecie internetowemu salonowi do gry w pokera. Umożliwia ono użytkownikom komputerów Mac korzystanie z serwisu PokerStars bez dodatkowych aplikacji. Plik do pobrania ma rozszerzenie .dmg, użytkownicy komputerów Mac widzą więc od razu, że oferowany program jest autentyczny Oprogramowanie na komputery Mac jest często aktualizowane, dlatego że serwis PokerStars dba o bezpieczeństwo bardziej niż jakikolwiek inny salon.

KROK 1

pobranie i instalacja oprogramowania PokerStars

KROK 2

Zainstaluj oprogramowanie

Jeżeli po ukończonym pobieraniu instalator nie uruchomi się automatycznie, odszukaj w folderze pobierania (lub na pulpicie) plik PokerStarsInstallPM.pkg i uruchom go.

Po otworzeniu pliku, w tym samym folderze znajdziesz plik PokerStarsInstallPM. Uruchom go i przystąp do procesu instalacji opisanego powyżej.

KROK 3

Uruchom oprogramowanie PokerStars

KROK 4

Załóż swoje własne konto

Aby założyć swoje darmowe konto PokerStars wybierz polecenie „Stwórz Konto” z menu „Konto” w lobby witryny PokerStars. Wypełnij wymagane pola w formularzu rejestracyjnym. Upewnij się, że podany adres email jest prawidłowy, abyśmy mogli wysłać Ci na niego kod weryfikacyjny.

PokerStars Marketing Code: flopturnriver

KROK 5

Zweryfikuj swoje konto

Gdy tylko się zarejestrujesz, otrzymasz kod weryfikacyjny na adres mailowy, który podałeś podczas rejestracji. Aby zweryfikować konto wybierz polecenie „Zweryfikuj Adres E-mail” z menu „Konto” w lobby witryny PokerStars. Wpisz kod, który otrzymałeś od nas w e-maliu i kliknij “OK”. Teraz jesteś gotowy do gry!

Wymagania systemowe oprogramowania PokerStars dla Mac – Klient Pokerowy

Oprogramowanie: Mac OS X 10.4.10 lub nowszy

Sprzęt:

Minimalna konfiguracja systemu:

· procesor PowerPC G4 lub G5 lub Intel Mac
· 512MB pamięci RAM
· rozdzielczość ekranu 1024×768 lub wyższa
· 60MB wolnego miejsca na dysku twardym
· telefoniczne połączenie internetowe 56k

Zalecana konfiguracja systemu:

· procesor PowerPC G4 1Ghz lub szybszy, PowerPC G5 lub Intel Mac
· 1024MB pamięci RAM
· rozdzielczość ekranu 1024×768 lub wyższa
· 100MB wolnego miejsca na dysku twardym
· połączenie internetowe DSL lub kablowe o szybkości 128kbps

 

Podobnie jak oprogramowanie na komputery z systemem Windows, oprogramowanie na komputery Mac umożliwia zarówno grę dla zabawy, jak i grę na pieniądze.