Select Page

Програмне забезпечення PokerStars для персональних комп’ютерів Мас, розроблене у 2008 році, є таким, яке слід очікувати від найбільшого онлайнового покер-руму. Воно створює можливості для користувачів платформи Мас насолоджуватися PokerStars без додаткових прикладних програм. Для користувачів комп’ютерів Мас стала справжньою знахідкою можливість використання .dmg файлів. Оновлення програмного забезпечення для комп’ютерів Мас вже стало регулярним, а безпека PokerStars забезпечується на найвищому рівні.

КРОК 1

Завантаження програмного забезпечення PokerStars

КРОК 2

Установка програмного забезпечення PokerStars

Якщо ж після завантаження інсталяційна програма не стартувала, будь ласка, відкрийте файл PokerStarsInstall.pkg самостійно. Він може знаходитись в каталозі “Downloads” або на Вашому робочому столі.

Після відкриття цього файлу Ви знайдете інший файл PokerStarsInstallPM в тому ж самому каталозі. Відкрийте файл PokerStarsInstallPM і пройдіть процес установки клієнтської програми PokerStars.

КРОК 3

Запуск програмного забезпечення PokerStars

КРОК 4

Створення персонального акаунту

Для створення безкоштовного акаунту PokerStars виберіть “Створити акаунт” (Create Account) в меню “Акаунт” (Account) в лобі PokerStars. Заповніть необхідні поля форми реєстрації. Переконайтеся, що Ви ввели правильну діючу адресу електронної пошти, щоб ми змогли надіслати Вам код підтвердження.

PokerStars Marketing Code: flopturnriver

КРОК 5

Підтвердження акаунту

Після реєстрації Ви отримаєте код підтвердження, який ми надішлемо на вказану Вами адресу електронної пошти. Для підтвердження акаунту виберіть “Підтвердити електронну адресу” (Validate Email Address) в меню “Акаунт” (Account) в лобі PokerStars. Введіть код, який Ви отримали в листі, і натисніть “Підтвердити” (Validate). Все, тепер Ви готові до гри!

Системні вимоги клієнтського програмного забезпечення PokerStars для комп’ютерів Mac

Програмне забезпечення: Mac OS X 10.4.10 або краще

Апаратне забезпечення: Мінімальна конфігурація системи:

  • процесор PowerPC G4 або G5 або Intel Mac;
  • 512 МБ оперативної пам’яті;
  • роздільна здатність екрану 1024×768 або більше;
  • 60 МБ вільного місця на жорсткому диску;
  • модемне з’єднання з Інтернетом 56К.

Рекомендована конфігурація системи:

  • процесор PowerPC G4 1Ghz або кращий, PowerPC G5 або Intel Mac;
  • 1024 МБ оперативної пам’яті;
  • роздільна здатність екрану 1024×768 або більше;
  • 100 МБ вільного місця на жорсткому диску;
  • з’єднання з Інтернетом через DSL або кабель зі швидкістю 128К або вище.
Програмне забезпечення для обох платформ: і Mac, і Windows – дозволяє грати в покер без фінансових вкладень або роблячи реальні ставки.