we used to have eating contests at Taco Bell during college where the loser puked or gave up. Lots of matches ended in draws where neither competitor wanted to go on (lame now that I look back on it). We would spend $15 apiece easy, which is pretty hard to do at T-bell.
I eat out usually once (and sometimes twice) a week, not counting leftovers. Fast food only twice a month or so. Can't do it like I used to when I was a calorie burning machine.