It's about an ounce a month, which is roughly a gram a day. A gram is maybe five or six spliffs.
Yep. I spend more on weed than I do food.Buying over an ounce a month should be a pretty hefty burden for someone in his position.
09-06-2017 06:30 PM
#12
| |
It's about an ounce a month, which is roughly a gram a day. A gram is maybe five or six spliffs. | |
| |